تیم ما

تیم یاس گراف

سامانه طراحی و تبلیغاتی “یاس‌گراف” با بررسی سطح کیفی و نیاز در موضوع گرافیک و تبلیغات اینترنتی فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد و در آغاز فعالیت خود با ارائه طرح‌های زیبا و استندارد توانست طی مدت بسیار کوتاهی نظر بسیاری از برندهای مطرح را جلب کرده و به لیست مشتریان خود اضافه نماید. گروه یاس‌گراف با تجرباتی که در عرصه‌ای عکاسی و طراحی دارد با وجه احسنت و بهترین سلیقه، کارهای گرافیک و تبلیغاتی مشتریان‌شان را تحویل می‌دهد.

Slide علی یاسر موسس

علی یاسر طراح گرافیک و عکاس، که در سال ۱۳۷۱ چشم به دنیا گشود. از سن ۱۲ سالگی وارد دنیای هنر نقاشی شد. در سال ۱۳۸۵ با علاقه‌یی که به عالم رنگ و زیبایی داشت به رشته‌ای گرافیک کامپیوتری و عکاسی رو آورد و کارش را با شور خاص ادامه داد. دست‌آوردهایی که باعث افتخارش می‌شود رضایت بهترین‌های دنیای هنر در افغانستان است. در سال۱۳۹۴ تندیس بهترین طراح بلخ را از خود کرد.

Slide سیما امینی مدیر

بانو امینی که در سال ۱۳۹۰ از دانشگاه گریفیت از رشته‌ای مدیریت فارغ گردیده با تجربیاتی که در عرصه‌ای مدیریت در شرکت‌ سامسونگ در میلبورن داشت، با علاقمندی خاص همکاری‌اش را با تیم یاس گراف از سال ۹۳ نشان داد.

Slide عمر فرهمند عکاس و مدل

عمر فرهمند در سال ۱۳۷۳ در ولایت بلخ در یک خانواده‌ی متدین چشم به‌جهان گشود و مکتب را در شهر مزار شریف به پایان رساند. عمر کارهای چشم گیری در عرصه‌ی هنر (تیاتر، سینما و عکاسی) در کتاب تجربیات و داشته‌های خود ثبت کرده است. در سال ۱۳۹۴ در فستیوال ملی فلم های ۶۰ ثانیه‌ای افغانستان توانست یکی از بهترین مقام‌ها را از آن خود کند. همچنان فلم دیگرش در جمع پنچ بهترین فلم در آمریکا انتخاب شد. فرهمند از سال ۲۰۱۳ به عکاسی شروع کرد و در مدت زمان کمی علاقمندان و هوادارن زیادی به خود پیدا کرد.

Slide حسین رسولی مدیر بازاریاب

حسین رسولی در سال ۱۳۶۸ دیده به جهان گشود. از ۷ سالگی وارد مدرسه شد و در سال ۱۳۹۲ از دانشکده مدیریت اقتصادی از دانشگاه کابل فارغ گردید. وی با بیش از ۸ سال سابقه کاری در بخش بازاریابی و مدیریت انجمن‌های وبسایت‌های اجتماعی را دارد. رسولی با مدیریت وبسایت بزرگ موزیک افغان که ۶ سال فعالیت به‌سزایی دارد در بین رقیبانش موفق بوده است. و برای فعلا منحیث مدیر بازاریاب اولین وبسایت طراحی آنلاین در افغانستان فعالیت می‌کند.

Slide مهدی یوسفی طراح

فارغ‌التحصل دانشکده کامپیوتر ساینس از پنج سال بدین سو طراح روزنامه عصر نو و طراح آزاد و هم‌کار با یاس گراف کار‌کردها: روزنامه عصرنو، روزنامه گزینش ۹۳ ، هفته‌نامه فرشته خاور ، هفته‌نامه هویدا، هفته‌نامه طلوع فردا، ماهنامه موج‌بیداری، هفته‌نامه اگوار، هفته‌نامه گفتگو (مدت سه سال تا فعلا)